Oluline teadaanne!!!

Oluline teadaanne!!!

Tähelepanu!!!

Rangemate ennetusabinõude rakendamine koroonaviiruse tõkestamiseks toob kaasa kõigi Türi valla koolide sulgemise ja töö ümberkorraldused.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele suletakse alates esmaspäevast kõik koolid, õppetööd korraldatakse kaug- ja koduõppena. Otsus koolid koduõppele jätta kehtib olukorra normaliseerumiseni. Ka kõik Türi valla koolid on esmaspäevast suletud!

Türi valla lasteaiad jäävad hetkel teadaoleva info alusel küll avatuks kuid palume kõigil vanematel, kellel võimalik, jätta lapsed koju.

Türi Vallavalitsus töötab ja teenindab vallaelanikke kuid palume kõigil võimalusel spetsialistidega eelkõige võtta ühendust telefoni teel ning kohale tulla vaid tungiva vajaduse korral.

Kiiresti kasvavat nakatunute arvu arvestades on pigem rangemate ennetusabinõude rakendamine vajalik. Seepärast koguneb hommikul kell 8.30 Türi Vallavalitsus, et olukorda hinnata ning otsustada töö peatamine ka meie kultuuriasutustes, raamatukogudes, muuseumis, huviringides, noortekeskuses, spordiasutustes. Arutusel on ka kõik täiendavad meetmed abi andmise korraldamiseks vallaelanikele ning viiruse leviku peatamiseks.

Hügieen on äärmiselt oluline! Täpsemaid juhiseid ja olukorrast ülevaate saate Terviseameti kodulehelt:
https://www.terviseamet.ee/et