Õppeinfosüsteemi vahetus

Õppeinfosüsteemi vahetus

Anname teada, et vahetasime õppetöö paremaks toetamiseks välja õppeinfossüteemi eKool. Ekooli asemel on nüüdsest kasutusel alternatiivne lahendus Stuudium, millele on ligipääs  aadressilt https://vaatsa.ope.ee/

Stuudium annab meie koolile tervikuna parema ja kuluefektiivsema toe õppimise toetamiseks ning õpilaste ja lastevanematega suhtlemiseks. Õpetajad on uue keskkonna omaks võtnud. Loodame, et Stuudium leiab positiivse vastuvõtu ka õpilaste ja lastevanemate keskel.

Andmed, mis varasemalt olid eKoolis on nüüd ka Stuudiumis, mistõttu sissepääsemiseks peab vajutama nupule “saada mulle ligipääsuandmed” ning käituma edasi juhiste järgi. Juhul kui süsteem ei luba teid sisse, siis tuleb teil vajutada nupule “esita andmed ja taotle kontot”.

Palume hoida õpilaste ja lapsevanemate kontod eraldi!

Täpsemad juhised asuvad aadressil https://abi-vaatsa.ope.ee/info/kasutajakonto/uued-kasutajad

Samuti soovitame kasutada (täiesti tasuta) Stuudiumi mobiilirakendust, mille leiab Apple App Store’ist (https://stuudium.com/app/ios) või Google Play Store’ist (https://stuudium.com/app/android). Telefonirakenduse abil saavad õpetajad kasutada Suhtlust, lapsevanemad ja õpilased aga saavad selle kaudu ka kätte kõik hinded, kommentaarid, kodutööd ja muu.

Probleemide või küsimuste esinemisel palume anda teada https://abi-vaatsa.ope.ee/või info@vaatsapk.ee