Väliskülalised Slovakkiast ja Maailmapangast

22. septembril külastasid meie koolimaja mitmepäevase programmi raames Slovakkia haridusameti delegatsioon koos Maailmapanga esindajatega. Saime tutvustada oma koolimaja ja rääkida meie tegemistest. Külalistele pakkus huvi veel ka meie kooli õppekava ja autonoomia. Tutvustasime ka meie uniseid mesilasi ja julgemad külalised said uudistasid päikesepaneele. Üks killukene Väätsa kooli on taas maailma rändama saadetud inspireerivate mõtete saatel.

Spordipäev 16.09.2022

Hoolimata ilmataadi vihmavintsutustest sai meie spordipäev tore. Seekord oli lisaks liikumisele oluline ka osata kaarti lugeda ja olla hea meeskonna kaaslane. Suur tänu 8. klassile, kes korraldusega kenasti hakkama sai!

Väätsa kooli jooks

20. septemberil kell 11:00 toimub taaskord meie kooli jooks. Ka sellel korral on rajameistriks Taavi Parts ja distantsiks 3 km. Auhindu jagatakse 1.-4. ja 5.-9. klasside arvestuses parimale tüdrukule ja poisile. Samuti tunnustatakse parimat jooksvat õpetajat. Pane jooksutossud juba valmis #väätsaliigub #liikumakutsuvkool #väätsakoolijooks #väätsaterviskompleks #terveskehastervevaim

TORE suvekool

Väätsa Põhikooli 5 õpilast ja 2 õpetajat osalesid 25.-27. august esimest korda MTÜ Noorteühing Tore suvekoolis “Annan endast parima rahurammuga!”, mis toimus Haapsalu lähistel Tuksis. Kokku osales suvekoolis üle Eesti 142 noort ja nende juhendajad. Suvekooli tegevused toimusid pesades ehk rühmades, millel olid laagri teemast tulenevalt nimed (õhk, vesi, maa, päike, puu, kuu ja metall). […]

Anname HOOGU Väätsa kooli Stardipäevadele

29.-30. august toimuvad meie kooli tradistioonilised Stardipäevadest ja ka sellel aastal on meil palju põnevat plaanis. Lähemalt saab kuulata Türi valla raadiosaates SIIN: HOOGU SAAB ANDA SIIT: Suur tänu Väätsa kooli sõber, kes sa aitad meie õpilastel alustada kooli teistmoodi!