Lotte ja Klausi muusikatund

1.-4. klassil käisid täna muusikatundi andmas Lotte ja Klaus isiklikult. Õpilased said kaasa ka palju häid nippe, mida kodus katsetada. Väga hea äratuskell on hommikul see, kui kaks potikaant kokku lüüa, see äratab kohe kindlasti kõik üles Toreda rütmipilli saab pahupidi pööratud supipotist koos kulbiga Väga hea liigutamisharjutus on padjasõda ja ikka nii, et suled […]

Kooliaastaks valmis!

Õpetajate restart uueks õppeaastaks on tehtud! Akud on täis laetud optimistlikku meelt ja koostegutsemise rõõmu. Koolitus oli kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu poolt.

“Kuidas elad Järvamaa kool” jalgrattaretk

Augusti alguses külastas meie kooli jalgrattaretkel “Kuidas elad Järvamaa kool” olnud 36 koolijuhti erinevatest Eesti paikadest. Retke näol on tegu on toreda igaaastase sportliku liikumisega, et kaeda erinevatesse maakondadesse ja kohtuda kolleegidega või külastada ka mõnd muud põnevat objekti. Väätsal ei jäetud käimata ka jalgrattamuuseumis.