Väätsa kooliolümpiamängud
3. juunil toimusid Väätsa Põhikooli esimesed kooliolümpiamängud 2026! Koolipäev algas ühise rongkäiguga staadionile, kus toimus pidulik avatseremoonia. Koolijuht Anneli Mand andis edasi oma head soovid eesootavaks päevaks. Seejärel heiskas Aron Lieberg kooliolümpiamängude lipu ning Bert süütas olümpiatule olümpiahümni saatel. Üheskoos anti Väätsa Põhikooli kooliolümpiamängude vanne. Õpilased said end proovile panna individuaalaladel, nagu sudoku, padjasõda, cornhole, […]