Väätsa Unicornid saavad kokku võimalusel igal teisipäeval. Tegemist on tehnoloogiaringiga, mis on mõeldud tüdrukutele. Meie oleme oma koolis haaranud kaasa 3.-5. klassi huvilised! Juhendajateks on meie oma õpetajad: Sille Tuuling, Monika Kirss ja Thea Teder. Ühe teema õppimisel õnnestus kaasata ka kaks lapsevanemat.

Toome siia ülevaate mõnest põnevast tunnist!

I kursuse teemaks on LAVA ja sellega seonduv: valgus, heli, eriefektid jms.

03.11.2020 Teema – Eriefektid

Kes siis ikka veel oskaks paremini eriefektide maailma avada, kui mitte meie usinad isad. Seekord olid 2. klassi poiste isad Indrek ja Rünno abiks. Küll see eriefektide maailma on põnev!

Eriefektid

13.10.2020 Teema – Pilt

Seekord oli teemaks PILT ja lisaks kastis olevale pildile, mis pani ikka pingutama ka ja oli hea ajule, pidime seda ikka oma kooli logoga ka proovima

🙂

06.10.2020 Teema – Valgus

Seekord saime ehitada ise miniatuurse lava ja seada üles päris prožektoritega valgustuse. Avastasime valgusemänguna kauneid mustreid.

Valgus

29.09.2020 Teema – Jõud

Õppisime sellist sõlme siduma, mis on tõesti tugev, aga samas kerge avada. See on päris hämmastav kuidas muutes jõutelge suudavad isegi pisikesed tüdrukud päris palju raskusi tõsta. Ühiselt tõmbasime ka meie koolidirektori lae alla ja polnudki raske teostada 🙂

Jõud

22.09.2020 Teema – Heli

Saime teha topsidest telefoni ja pidada lausa konverentsikõnesid. Uurisime spektogramme ja subfooferi abil saime selgemaks kuidas heli liigub.

Heli