Professors

All huvijuht Tugispetsialistid Juhtkond Õpetajad

Sille Tuuling

Klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

sille.tuuling@vaatsapk.ee

Terje Truska

eesti keel, kirjandus

terje.truska@vaatsapk.ee

Thea Teder

klassiõpetaja, matemaatika

thea.teder@vaatsapk.ee

Tiia Pern

matemaatika, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

tiia.pern@vaatsapk.ee

Tiiu Vellamaa

rütmika, rahvatants

tiiu.vellamaa@vaatsapk.ee

Tõnis Berg

Majandusjuhataja, Tehnoloogiaõpetus

tonis.berg@vaatsapk.ee

Viivika Leis

keemia, ajalugu, käsitöö

viivika.leis@vaatsapk.ee