Professors

All huvijuht Tugispetsialistid Juhtkond Õpetajad

Kati Viigipuu

Füüsika, 7. kl loodusõpetus

kati.viigipuu@vaatsapk.ee

Katrin Berg

Informaatika

katrin.berg@vaatsapk.ee

Kelly Saatmann

Huvijuht, Inglise keel, Ettevõtlusõpetus

kelly.saatmann@vaatsapk.ee

Krista Põllula

Klassiõpetaja, Bioloogia, Geograafia

krista.pollula@vaatsapk.ee

Laivi Pilipenko

Sotsiaalpedagoog

laivi.pilipenko@vaatsapk.ee Tel: 51901573

Liisa Kuuskler-Kluust

klassiõpetaja

liisa.kuuskler-kluust@vaatsapk.ee

Marge Laagemann

kunstiõpetus

marge.laagemann@vaatsapk.ee

Marge Raal

klassiõpetaja

marge.raal@vaatsapk.ee

Maris Uusmaa

Sotsiaalpedagoog (lapsehoolduspuhkusel)

maris.uusmaa@vaatsapk.ee

Monika Kirss

ringijuhendaja

monika.kirss@vaatsapk.ee