Professors

All huvijuht Tugispetsialistid Juhtkond Õpetajad

Kadri Voolaid-Haarde

INGLISE KEEL

kadri.voolaid-haarde@vaatsapk.ee

Kaire Tomingas

KLASSIÕPETAJA

kaire.tomingas@vaatsapk.ee

Kelly Saatmann

Huvijuht, Inglise keel, Ettevõtlusõpetus

kelly.saatmann@vaatsapk.ee

Krista Põllula

Klassiõpetaja, Bioloogia

krista.pollula@vaatsapk.ee

Laivi Pilipenko

Sotsiaalpedagoog

laivi.pilipenko@vaatsapk.ee Tel: 51901573

Marge Laagemann

kunstiõpetus

marge.laagemann@vaatsapk.ee

Maris Uusmaa

Sotsiaalpedagoog (lapsehoolduspuhkusel)

maris.uusmaa@vaatsapk.ee

Monika Kirss

matemaatika, bioloogia

monika.kirss@vaatsapk.ee

Sille Tuuling

Klassiõpetaja, Inglise keel, Robootika

sille.tuuling@vaatsapk.ee

Terje Truska

eesti keel, kirjandus

terje.truska@vaatsapk.ee