Professors

All Tugispetsialistid Juhtkond Õpetajad

Krista Põllula

Klassiõpetaja (pildistas Merle Rüütel)

krista.pollula@vaatsapk.ee

Margo Sootla

direktor

margo.sootla@vaatsapk.ee
+372 389 2333

Maris Uusmaa

Sotsiaalpedagoog (pildistas Merle Rüütel)

maris.uusmaa@vaatsapk.ee

Monika Kirss

matemaatika, bioloogia

monika.kirss@vaatsapk.ee

Terje Truska

eesti keel, kirjandus

terje.truska@vaatsapk.ee

Thea Teder

klassiõpetaja, matemaatika

thea.teder@vaatsapk.ee

Tiia Pern

matemaatika, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

tiia.pern@vaatsapk.ee

Tiiu Vellamaa

rütmika, rahvatants

tiiu.vellamaa@vaatsapk.ee

Ursula Aavasalu

kunstiõpetus

ursula.aavasalu@vaatsapk.ee

Viivika Leis

keemia, ajalugu, käsitöö

viivika.leis@vaatsapk.ee