Õpetajad

All huvijuht Tugispetsialistid Juhtkond Õpetajad

Marge Laagemann

kunstiõpetus

marge.laagemann@vaatsapk.ee

Kadri Voolaid-Haarde

INGLISE KEEL

kadri.voolaid-haarde@vaatsapk.ee

Kaire Tomingas

KLASSIÕPETAJA

kaire.tomingas@vaatsapk.ee

Sille Tuuling

Klassiõpetaja, Inglise keel, Robootika

sille.tuuling@vaatsapk.ee

Ivi Kukk

inglise keel

ivi.kukk@vaatsapk.ee

Jonas Nahkor

füüsika, töö- ja tehnoloogiaõpetus

jonas.nahkor@vaatsapk.ee

Anna Arula

vene keel, geograafia

anna.arula@vaatsapk.ee

Tiiu Vellamaa

rütmika, rahvatants

tiiu.vellamaa@vaatsapk.ee

Monika Kirss

matemaatika, bioloogia

monika.kirss@vaatsapk.ee

Tiia Pern

matemaatika, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

tiia.pern@vaatsapk.ee